Alanlardaki savaş ganimetçilerine dikkat!


15 Temmuz!

Genelin “Bu bir darbe girişimi” diyerek ifade ettiği, benim de meydanlarda, ekranlarda, ‘’HAYIR BU BİR DARBE GİRİŞİMİ DEĞİL, BU BİR İŞGAL GİRİŞİMİ” diyerek feryat ettiğim tarih!

Korkum odur ki, eğer ısrarla “Bu bir darbe girişimi” demeye devam edilirse 70 muhtırası gibi bir kaç subayın cezalandırılması ile bu yaşananlar kapatılacak!

Bu nasıl bir darbe girişimidir ki, 14 Temmuz tarihinden 19 Temmuz saat 08:30’da üç şehit verdiğimiz Maçka saldırısına kadar, bir tek terör saldırısı olmadı? Milletin tankların üzerine yürüyüp göğsünü kurşunlara siper etmesiyle bu işgal girişiminin püskürtüldüğü anlaşılınca, 19 Temmuz’da tekrar başladı!

Terör, en zayıf olunduğu anlarda, tam da niyetine müsait bir haldeyken, hücum etmeyi değil de durmayı tercih etti!?

Bu durum, işgal girişimlerinin Truva Atı ile işbirliği değildir de nedir?

Cumhurbaşkanı alenen öldürülmeye çalışılmadı mı?

Neden, Cumhurbaşkanı öldürülmek istendi, Milletin Meclisi bombalandı da, bir tek uçak İmralı’ya bomba atmadı, bir tek asker İmralı’ya kurşun sıkmadı?

Cumhurun ve Cumhurun başının üzerine kurşun sıkılmasının adı nasıl “Darbe Girişimi”oluyor? Milli Mücadelede bile bombalanmayan milletin meclisinin bombalanması işgal girişimi değil de nasıl “darbe girişimi” oluyor?

İşgal girişimi daha nasıl olur bilen varsa bize bir anlatsın!

19 Temmuz’a kadar ortada görünmeyen, şimdilerde ortaya çıkan “Savaş zengini” olma gayreti içerisinde olanlar, bu yaşadıklarımızın bir “İşgal girişimi” olduğunun; 15 Temmuz gecesinden şu ana kadar Başkomutan'ın nöbet emrine uyup gece gündüz demeden nöbet yerini terk etmeyen “Kuvvacı” milletin hali de yaşananların bir “İşgal girişimi” olduğunun ispatı değil midir?

Alanlarda “Savaş ganimeti” toplayıp “Savaş zengini” olma gayreti içerisinde olanları görüyorum! 15-16-17-18-19 Temmuz’da alanlarda görünmeyip şimdilerde organizasyon firmaları tarafından alanlara taşınan ekran yüzleri! Bir başka ifade ile gezi döneminde kırılan bir otun sesini gürültülü Nişantaşı, Cihangir, Bodrum barlarında duyup, meydana atılan; Milletin Meclisi'ne atılan bombaları, millete sıkılan kurşunları duymayıp ortalıkta görünmeyen ekran yüzsüzleri!

Dahasını yazayım: 15 Temmuz gecesi sosyal medyada sevinç çığlıkları atanlar! Öyle ki, 15 Temmuz gecesi saat 22:45’te bizzat bendenize “Ben yayına giriyorum, sen de bulduğun ne varsa sesini duyur!“ diyerek, “Ezan okunma” direnişini başlatan Sayın Turgay Güler’e hakaret edecek kadar alçalan ekran yüzsüzleri!

15 Temmuz tarihine kadar sahibi olduğu televizyonda bir tek tepki ortaya koymamış, aksine yıllardır bir ip cambazı gibi milleti saçma sapan yarışma programları ile uyutup algı operasyonu yapan ekran sahibi, ekran yüzsüzü fabrikatörleri!

Hani kara para aklayıcıları vardır. Özelikle de savaş hallerinde savaş bertaraf edildiğinde ortaya çıkıp kara paralarını aklarlar! 17 Ağustos depreminde enkazın altındaki bacının, kolunu kesen alçaklara denk “ganimetçiler” misali!

Savaş bertaraf edildi, “KARA YÜZLERİNİ” aklamak isteyenler de ortaya çıktı! 15-16-17-18-19-20-21-22 Temmuz’da neredeydiniz? Gezi parkında ezilen otun sesini duydunuz da Cumhur'a ve Başına sıkılan kurşunları, atılan bombaları nasıl duymadınız?

Yoksa?

Bu “Yoksa”nın cevabını biliyoruz bilin!

Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Gazi Recep Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum (kendileri kanunen de Başkomutan olup, bizzat kurşunlara hedef olup, kurtuluş mücadelesinde ordusunun başındadır) alanlar organizasyon firmaları tarafından taşınan “Ganimet”toplayıcılarıyla doldu! Öylesine ki Kısıklı’daki evinizin önüne kadar!

Tıpkı, 15 Temmuz tarihine kadar yanı başınızdaki yaveriniz gibi!

Neden mi yazdım?

Kayıtlara düşsün istedim!


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 Yenilmez Sanat Merkezi - Her Hakkı Saklıdır.

Yeni logo.png