Bu telaşınız neden sayın Destici?


Sayın Mustafa Destici,

4 Ağustos 2016 tarihli yazımdaki iddialara cevabınızı twitter üzerinden şu hakareti yazarak verdiniz:

“21) 2. sözde tiyatrocu, yazar, ayyaş, şaklaban sen önce şu Fuat Avni olduğu iddia edilen A. Vatandaş’la samimiyet dereceni açıkla”!

Siz ki, imam hatip ve ilahiyat tahsili yapmış bir kişisiniz, size buradan açıkça sesleniyorum! Bizzat sizin tayin edeceğiniz herhangi bir klinikte ikimiz gerekli tahlili yaptıralım ve tahlil neticesinde kimde ‘’Ayyaşlık” emaresi çıkacak bunu görelim? Sizin, iftiranın büyük bir vebal ve günah olduğunu bilmesi gereken bir kişi olarak, iftira atmayacağınızdan emindim, ancak zaman zaman ortak tanıdıklarımıza bu iddiada bulunduğunuz ikimizin de malumudur! Eğer bu ‘’Ayyaş” iddianızı ispat için bendenizle o tahlili yaptırmazsanız kamuoyu ve Allah huzurunda düşeceğiniz konum da malumunuzdur!

4 Ağustos 2016 tarihli yazımın neresine alındınız da bu tepkiyi gösterdiniz bunu da anlamış değilim. Bu halinizi Büyük Birlik Partisi camiasına ve yetkili kurumlara havale ediyorum!

Oysa sizin o yazıyı okuduğunuzda bendenizi arayıp, “Ahmet kardeş, evet biz de görememiş olabiliriz. O dönem çekişmemiz arasında görememiş olabiliriz. O parçaları söken kişinin Sayın Cumhurbaşkanımızın üzerine salınan ekibin içerisinde olması gerçekten de çok ama çok önemli! Bir de adı Fuat Avni mi yoksa Aydoğan Vatandaş mıdır nedir, adı gibi kişiliği de belli olmayan şahıs da o zamanlar size bunları yazmış ise bu önemli gel konuşalım!” demeyip, bu açıklamayı yapmanız normal değildir! Bunu da iyi niyetimi zorlayarak ‘’Aldatılma ve kullanılma’’ hazımsızlığınıza bağlıyorum!

Gelelim, adı Fuat Avni mi Aydoğan Vatandaş mı, ne olduğu belirsiz kişi ile olan tanışıklığıma! O kişi ile tanışıklığımı, bizzat sizin divan kurulu üyeliğinizi yapmış o toplantıda bulunan kişi, çok iyi bilmektedir! Ben bu bilgi ve belgeleri size ulaştırmak istememe rağmen ısrarla bendenizi ve bu toplantıda olan kişileri parti ve arkadaşlardan ve dahi aileden uzak tutmanız ve Sayın Pazarcı’nın yazısına hitaben ‘’O kişiler rahmetli Başkan ile tanışmazlar ve böyle bir görüşmenin olması mümkün değildir’’ cevabınızın nedeni, şahsım gibi samimi BBP tabanı ve yetkili kuruluşların da merakıdır?

Size en ufak bir hakaret olmamasına rağmen, eğer rahmetlinin süreci için en ufak bir delil arama gayretinde samimiyseniz neden bundan ısrarla kaçındınız ve bu yazıya öfkelendiniz bu da enteresan bir haldir!

Kamuoyu ve BBP camiası bilsin ki, söz konusu yeni gelişmeden sonra davanın avukatı Sayın Kemal Bey ile irtibata geçilip söz konusu belgeler kendisine verilmiştir.

Sayın Destici,

Her şey bir yana, 28 Şubat darbesi karşısında destansı duruşu ile milletin, ümmetin ve dahi insanlığın gönlünde taht kurmuş, şanlı şerefli Büyük Birlik hareketinin, sizin yanlış, basiretsiz karar ve ısrarınız ile bugün, Türk tarihinde eşine rastlanmayacak bir utanç ve ihanet dolu işgal girişimi ile beraber anılması hangi vicdana sığacaktır?

Sizin bir an evvel ‘’Aldatılma ve kullanılma’’ pişmanlığı ile istifa etmeniz için daha ne felaket yaşanmalıydı?

Bu sorularımı size ve mensubu olmakla şeref duyduğum gönüldaşlarıma arz ederim.


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2018 Yenilmez Sanat Merkezi - Her Hakkı Saklıdır.

Yeni logo.png