BOZKURT İZİ İT İZİNE KARIŞMAZ


Buradan ilan ediyorum, birileri çok büyük bir oyun oynamakta!

Birileri çok ama çok büyük bir provokasyon yapmakta!

15 Temmuz başarısız işgal girişiminin ardından birtakım gözaltılar başladı. Bu gözaltılar elbette yapılmalıydı ve yapılmalıdır da, ancak bazı gözaltılar var ki, bu alenen başta Sayın Cumhurbaşkanımıza dolayısıyla ülkemize ve milletimize karşı pis bir provokasyondur!

Önce Sayın Servet Avcı gözaltına alındı!

Sayın Servet Avcı rahmetli Alparslan Türkeş’in 12 Eylül sonrası bizzat yetiştirip Ocak Genel Başkanı yaptığı kişidir!

Sayın Servet Avcı merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu bizzat yol arkadaşı, mahremi, kader kardeşidir!

Bunu da bütün ülkücü camia bu şekilde bilir ve buna iman eder!

Servet Avcı mevcut AK Parti iktidarına muhaliftir ama şu da unutulmamalıdır ki, Sayın Servet Avcı 15 Temmuz başarısız işgal girişiminin ilk anından itibaren bizzat tanklara karşı durmuş, ülkücü camiada seferberlik ilan etmiş, FETÖ terör örgütü ile yapılan mücadelede de başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, devletimizin yanında olmuş bir kişidir!

Evet, Sayın Servet Avcı Sayın Devlet Bahçeli Bey’e de muhaliftir! Muhalifliğinin sebebi de başta arz ettiğim merhum Alpaslan Türkeş ve merhum Muhsin Yazıcıoğlu’ndan aldığı mesuliyetin mecburiyeti istikameti hukukundandır! Bu muhaliflik mücadelesinde gösterdiği tercihler ise tamamen ülkücü hareketin kendi şartları içerisinde değerlendirilmelidir!

İmdi...

Tam da Sayın Servet Avcı'nın serbest bırakılışı için “Hamd olsun ki, at izi ile it izini ayıran hukukçularımız var” diyerek sevinirken, Sayın Adnan İslamoğulları ve Sayın Ramazan Akgün'ün de içeri alındığını öğrendim!

Adnan ağabeyi, ağabey kardeş hukukumuz ile tanır, duruşu ve söylemlerindeki zeka dolu ifadelerinden bilirim, ama Sayın Ramazan Akgün ve eşi Sayın Melahat Akgün'ün kim olduğunu bilmenizi istiyorum. Ramazan Akgün MHP ve ülkücü kuruluşlar davasının en küçük sanıklarından olup, sırasıyla Buca , Mamak cezaevlerinde yedi buçuk yıl yatıp beraat edip çıkmış, sırasıyla MÇP, BBP de bizzat görev almış bir kişidir! Mahpusluk yıllarında kaptığı hastalıktan dolayı da uğruna can vermeyi göze aldığı vatanına askerlik görevini yapamamıştır!

Eşi Melahat Akgün, rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş'in seksen sonrası evlatlarından olup rahmetlinin rahlei tedrisatından geçmiş, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun da bacılarındandır! Dahası Melahat Akgün doksanlı yıllarda, yani 28 Şubat zulmünde başörtüsünü çıkarmadan stajını tamamlamış yiğit bir Anadolu kızıdır!

Ramazan Akgün oğlu Yusuf ile 15 Temmuz'da sokağa atılıp tankın üstüne bizzat çıkıp gönüldaşlarını işgal girişimine, karşı durmaya çağırmıştır!

Ramazan Akgün bu satırları yazdığım şu anlarda (10 Eylül Cumartesi saat 15:42) gözaltında! İsnat edilen suç “ Terör örgütüne üye olup bir siyasi partiye sızmaya çalışmak”!

Hangi parti biliyor musunuz?

16 yaşında cezaevine girip yedi buçuk yıl Mamak zindanlarında kalıp, çıktığında kaldığı yerden davasına hizmet ettiği MHP!

Ramazan Akgün'ün aynı koğuşta beraber kaldığı MHP yönetimindeki arkadaşlarından da ses yok!

Bir çift lafım da Meral Akşener Hanımefendiye!

Biz rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nu neden sevdik bilir misiniz? 12 Eylül darbesi cellatlarının Ülkücü avına çıktığı günlerde kendisine “Başkanım sizi yurt dışına kaçıralım” diyen arkadaşlarına “Asla, benim gönüldaşlarım zindana tıkılırken, benim yerim onların yanıdır!” duruşundandır!

Bu gözaltına almaların terör örgütü PKK üyesi kamu görevlilerinin devletten ayıklanmasına denk getirilmesi de enteresandır!

Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum; yürüdüğünüz bu kutlu yolda birileri Zat-ı Aliniz ve devletimizle, ülkücüleri karşı karşıya getirmeye, aranızdaki muhabbete gölge düşürmeye çalışıyor, hem de “At izi it izine karıştırılıyor” ikazınıza rağmen!

Ülkücüler Zat-ı Alinizi Allah için ve özlemini duydukları ülkücü duruşunuz için sevdiler ve seviyorlar.


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square