Kavgam mirasımdır!


Otuz beş yıldır her fırsatta, ‘’Asıl savaş sahnede, ekranda, sinema perdesinde!’’ diyerek yırtınıyorum!

Şu anda devlet kademelerinde, devlete ait medya kurumlarının başındakiler bu hadsizliğin nasıl bir hadsizlik olduğunu bilmediği için de ikazlarım oldu! Onlar maskelerini takıp arzı endam ettiklerinde bizim mahallenin saf temiz insanlarının nasıl da hemen, bu yüzsüzlerin karşısında sus pus olduklarına binlerce kez şahidimdir! Zaman zaman yaptığım itiraz ve ikazların üst kademelere ‘’Bu Ahmet Yenilmez ’de ne yapsak konuşuyor’’ şeklinde iletildiğini de biliyorum! Dahası adımın mahallenin delisine çıktığının ve artık mesleğimle alakalı kurumların davetli listelerinden çıkarıldığımın da farkına varmış bulunmaktayım!

Çünkü ben birilerini savunmadım, ben o yüzsüzlerin ne mal olduklarını bildiğim için mazlumun, devletimin, devlet idarecilerimin, en yalın ifadesiyle, ‘’bizim mahallenin delikanlılarını dövdürmeyeceğim’’ diyerek yaptım ne yaptımsa! Karşılığında akla hayale gelmeyecek küfürler yesem de yaptım ve yapacağım! Ama birileri, benim yanlarında resim vermemden imtina ediyorlarsa da asla yanlarında durmayacağım! Onlar kendilerine küfür edenlere sessiz kalsalar da ben kalmayacağım!

Çok değil daha yakında Gezi Parkı olaylarında, mesajlarıyla, sırtında teröristlere erzak taşıyanların bugün gerek kamu ekranlarında gerekse bizim mahallenin televizyonlarında, nasıl da başrol oynadıkları herkesin malumu! Kimsenin rolünde, kimsenin kazandığı parada olmadım, bu benim inancıma terstir, kaldı ki vakti zamanında, hiçbir dünya görüşünü paylaşmadığım Sayın Ali Sürmeli Devlet Tiyatrolarından tekme tokat atıldığında yanı başında sadece bendeniz vardım!

Yaşadığımız 15 Temmuz işgal girişiminin ilk dakikasından, güneşin doğduğu zamana kadar kimler ne mesajlar paylaştı ve işgal girişiminin başarısız olması neticesinde hangi mesajlar silindi kimseler bunları bilmiyor! Bu kişiler devlet resepsiyonlarında, kanal açılışlarında arzı endam ettirilseler de, organizasyon şirketleriyle demokrasi mitinglerine taşınıp legalleştirilip şimdilerde sahnelerde arzı endam ettirilseler de gam yok!

Çünkü ben ne yaptımsa inandığım için yaptım, yapıyorum, yapacağım bedeli ne ise de ödedim, ödeyeceğim!

Hiçbir makamdan ayrıcalık istemedim, hiçbir makamdan da ayrıcalık göremedim, aksine benzerlerimle eşit muameleye bile tabi tutulmadım! İsteyene istediği yerde belgeleriyle ispata da hazırım!

Elli küsur yaşıma geldim, bundan sonra nasibime ne düşmüşse de Allah’tan der, şükrünün idrakine varmaya çalışırım!

En son ‘’Altın Kelebek Ödül Töreni”nde ‘’Muhteşem Yüzyıl’’ zihniyetinin fırsat bulunca nasıl, neler yaptığını hep beraber gördük! Peşinden Cengiz Semercioğlu ‘’Bir de benden dinleyin’’ dedi dinledik! Gördük ki yapılan hayasızlık devam ediyor! Sayın Semercioğlu biz aptal değiliz!

Sayın Semercioğlu biz asil ve gururlu insanlarız!

Sayın Semercioğlu, siz eğer Okan Bayülgen’in üslubuna ‘’özür’’ diyorsanız biz sizinle aynı ahlaki değerleri paylaşmıyoruz demektir!

Peşinden bizim mahallenin içerisinden devşirdikleri Okan Bayülgen güya özür diledi!

Ey Okan Bey, çoğu kişi bilmez ama bilirim ki sen oyunculuk eğitimi almış, hatta oyunculuk dersi vermiş bir kişisin! O vücut dilinin, o üslubunun bir mizah anlayışıyla değil düpedüz itibarsızlaştırma olduğunu bilecek kadar bilgiye sahibiz!

Sana bir tek sözüm var, yeter artık HAKARET ETME BİZE!

Bir çift sözüm de size, bizim mahallenin medya idarecileri; şunu unutmayınız ki bu yüzsüzler, siz o makamlardan indiğinizde yüzünüze bakmayacaklar! Bu böyle oldu ve bundan sonra da böyle olacak! Benden de sakınmayın artık size sakınacağınız sebep bırakmıyorum! Ben bu kavgamı sizden önce vermeye başladım, bu kavgamı da size değil, kendi çocuklarıma ve talebelerime bırakacağım, korkmayın!


Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square